Rychlá půjčka 1000-20000Kč

Společnost EM Investment s.r.o. je provozovatelem webu www.půjčka365.cz Společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, v oddílu C 176824. EM Investment s.r.o. Je obchodní společností v současné době se specializující na poskytovaní půjček pro podnikatelé z vlastních zdrojů přímých investorů.

Podnikatelské půjčky jsou dostupné pro širokou skupinu podnikatelských subjektů. Vyplatí se lidem pracujícím jako OSVČ i těm, kteří vlastní obchodní společnost, jsou určeny pro začínající i zkušené podnikatele.

Podnikatelské půjčky s dobou splatnosti do 30 dní od společnosti EM Investment je ideálním řešením, pokud je zapotřebí menší finanční obnos, například na nákup nového firemního vybavení, nebo na financování koupě zboží, který je klient schopen během doby, kterou si sám určí splatit. Půjčky od 1000 do 20000 Kč jsou schvalovány a poskytovány v řádu minut.

Ochrana osobních údajů.

Od 25.05.2018 v Česku začala platit legislativa na ochranu osobních dat (GDPR), která stanoví vysokou úroveň ochrany fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.

Naše společnost věnujeme ochraně osobních údajů velkou pozornost. Abychom naplnili nové nařízení (GDPR) předkládáme Vám aktualizovaný "Souhlas se zpracováním osobních údajů" a "Všeobecné Obchodní podmínky smlouvy o podnikatelské půjčce". 

Veškeré informace, které nám v průběhu našeho jednání sdělíte, jsou zpracovány s maximálním ohledem na jejich diskrétní povahu a jsou uchovávány v naší databázi za dodržení striktně bezpečnostních podmínek určených zákonem.

Při jakémkoli nakládání s Vašimi osobními údaji se vždy řídíme O ohraně osobních údajů, což zaručuje vysokou úroveň zabezpečení Vašich dat.

Každodenní péče o transparentnost a důvěryhodnost, plnění závazků, upřímné jednání a spravedlivé ceny jsou základem odpovědnosti.

EM Investment s.r.o.